Oferta przedszkola

Wszystkie działania przedszkola nakierowane są na tworzenie najlepszych warunków rozwoju dzieci w harmonii z rówieśnikami, w atmosferze partnerskiej współpracy wszystkich dorosłych odpowiedzialnych za ich wychowanie. Dobierając programy, które realizujemy na co dzień wybieramy te, które są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego (…)

W ramach czesnego oferujemy:

• Zajęcia edukacyjne z zakresu mowy, myślenia, matematyki, przyrody – zgodne z założeniami podstawy programowej MEN:
    • Dydaktyczno – wychowawcze – codziennie,
    • Język angielski – 2 x w tygodniu,
    • Język francuski – 2 x w tygodniu.
  • Zajęcia programowe:
    • Rytmika przy pianinie – 2 x w tygodniu,
    • Gimnastyka z elementami korekcji – 1 x w tygodniu,
    • Religia – 1x w tygodniu,
    • Spotkania z teatrem – 1 x w kwartale.
  • Zajęcia popołudniowe:
    • Warsztaty współdziałania w zespole „Moje – Twoje – Nasze” – Święto zabawek.
    • Przestrzeganie kodeksu grupy.
    • Warsztaty taneczno-baletowe  przy muzyce – nauka prostych układów baletowych.
    • Warsztaty z gimnastyki ogólnorozwojowej „Sztuki walki” i gimnastyki akrobatycznej..
    • Warsztaty matematyczne, konstrukcyjne „Roboludzik”.
  • Opieka specjalistów:
    • Konsultacje z psychologiem, terapeutą,
    • Konsultacje z logopedą  (prowadzimy indywidualną terapię z zakresu logopedii)
  • Atrakcje dla dzieci:
    • Wizyty w kinie, teatrze, muzeum,
    • Wycieczki plenerowe, edukacyjne,
    • Uroczystości okolicznościowe,
    • Spotkania i wizyty gości zaproszonych
  • Wyżywienie:
    • Śniadanie + herbata lub napój na bazie mleka
    • II śniadanie + woda mineralna niegazowana lub lemoniada
    • Obiad dwudaniowy + kompot lub woda z sokiem
    • Podwieczorek + woda mineralna niegazowana lub herbata lub lemoniada lub jogurt

W przedszkolu dla dzieci na bieżąca dostępna jest woda mineralna niegazowana.

Posiłki przygotowywane są przez wykwalifikowane kucharki w dobrze wyposażonej i przystosowanej do przyrządzania posiłków dla dzieci kuchni, która znajduje się w budynku przedszkola.

Brak komentarzy to “Oferta przedszkola”

Komentarze zostały wyłączone.