Optymistyczne wiadomości ;))

 

„Dzień dobry,

Chciałabym w imieniu Nauczycielki Niny i Pauliny pozdrowić Panią Anię i podziękować jej za przygotowanie dzieci do nauki w szkole. Kiedy Pani Nauczycielka zapytała moją Ninę skąd ma taką wiedzę,  Nina odpowiedziała, że od Pani Ani ze Stokrotki. Pani przekazała mi, że widać ogromną pracę Pani z przedszkola włożoną w przygotowanie Niny do I klasy.

Dzięki temu dzieci chodzą z chęcią do szkoły, radzą sobie doskonale (Nina nawet narzeka za mało ma zadawane do domu, bo wszystko zrobi na lekcji), tak więc jeszcze raz w imieniu swoim, Niny i Nauczycielki ze szkoły serdecznie Pani Ani dziękujemy i pozdrawiamy.

Małgorzata Pawlak

Mama Niny z Biedronek”

 


 

Kolejny optymistyczny e-mail – dziękujemy!

 

„Witam,

W imieniu absolwentów grupy „Biedronki” 2015, chciałam podziękować Pani Ani Nocoń za przygotowanie dzieci do pierwszej klasy. Obecna wychowawczyni Paulinki i Niny, zwróciła szczególną uwagę na przygotowanie dziewczynek i przekazuje swoje podziękowania.
Dziewczynki nie mają problemu z głoskowaniem, sylabowaniem oraz liczeniem, jak i wieloma innymi zadaniami.
Nowa wiedza bardzo łatwo jest przez nie przyswajana, w porównaniu z innymi dziećmi.
Pozdrawiam
Ewa Radwan.”

 


 

Optymistyczny e-mail

 

„Chciałabym za pośrednictwem Szanownej Dyrekcji,  jeszcze raz pogratulować Pani Ani Nocoń zdanego egzaminu z maksymalną liczbą punktów. Pani Ania mimochodem wspomniała o zdanym egzaminie, ale nie pochwaliła się, że zdała aż tak dobrze. To tylko potwierdza nasze opinie o kompetencjach Pani Ani. Jeszcze raz gratuluję, i życzę powodzenia w pracy.” – mama Niny

 

 

 


 

 

Wkrótce dostępne.